hakkimizda

Hakkımızda

2001 Yılında faaliyetlerine başlayan firmamız merkezi İzmir'de bulunan Kalite Yönetimi Konularına odaklanmış bir şirkettir. Kurulduğu günden itibaren uzman kadrosu ile ilkelerine yakışır bir şekilde hızlı, güvenilir kalite çıtasını daima en yukarılara taşımayı prensip edinmiştir. Bunun sonucunda 10 yılda önemli ölçüde memnun müşteri yelpazesine ulaşmıştır.

Sizden aldığı güç ve destek ile ilk gün ki gibi heyecanlı ve bugün ki tecrübesi ile siz sayın müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz, edeceğiz...

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ve prensibi ile yapılan çalışmalar neticesinde hizmet verdiğimiz konutların, cafelerin, iş yerlerinin ve fabrikaların memnuniyeti bizim için gurur ve övünç kaynağı olmuştur. Çalışma her geçen gün daha da güçlendirmektir. Özellikle içme sularına ihtiyaç duyulan ve büyük önem taşıyan "sağlıklı su sağlık yaşam demektir" prensibinden hareketle siz değerli müşterilerimizin her türlü su ile ilgili sıkıntılarını çözmeye ADAY'ız. Su Arıtma konuları ile ilgili tüm talep ve önerilerinizi bekleriz.

Aspirant Of The Water

Aday Su Artıma Sistemleri ve Ekipmanları

yukarı çık