HAKKIMIZDA

Saygıdeğer Müşterilerimiz / Sevgili ziyaretçilerimiz;

Uras Grubu köklü geçmişi ile yapı sektöründe faaliyetlerini sürdürürken 1995 yılında İZMİR’de ilk üretim tesisini kurarak PVC Lambri ve Lambri Aksesuarları imalatına başlamıştır. Kısa zamanda ülkenin birçok bölgesine dağıtım ve satış ağını kurmuş ve ülkenin bilinen markaları arasında adından söz ettirmeye başlamıştır.

Grubumuz 2001 yılında Lojistik desteği hızlandırmak ve kaliteli hizmet verebilmek için ADANA’da ikinci üretim tesisini kurmuş,ülkenin tamamına ulaşan lojistik zincirini tamamlamıştır.

Uras Grubu’nun insana ve ürün kalitesine verdiği önemden dolayı aranan bir marka olması, kurumumuzun, Pvc Ana Profil imalatını düşünmeye sevk etmiş ve bu düşünce üçüncü tesisin "WINSTAR" markasıyla 2005 yılında İZMİR’de kurmasına vesile olmuştur.

Grubumuz 2010 yılında "Acropol Center" bünyesi altında toplanmış ve üretim zincirimize "Acrodoor" markası ile Kompozit İç oda Kapıları üretimini de eklemiştir.

Ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan grubumuz, Mükemmeliyetin kantiteye bağlı değil de kaliteye bağlı olduğunun bilicinde olarak hareket etmektedir.

Teoride güçlü pratikte öncü olan grup, önüne koyduğu hedefleri başarıyla yerine getirmiştir. Bundan sonraki süreçte de üretim sektörüne katkıda bulunurken ; dünya ile entegre olmanın bilinci ile 2020 yılına kadar üretiminin % 80'sini ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemektedir